środa, 27 lutego 2013

Jaki zasięg !!!! :O :O :O

O ja pieprze O.O Jaki ja mam zasię ! :O Normalnie jak się zdziwiłam że mnie czytają też za granicą :O. Na początku myślałam "E nie dam rady" a teraz. Boże jak mi się morda cieszy :D :D.


 Żeby ten post nie był taki pusty to napiszę jak fajosko przerobić zdj. 

Pierwszy przykład:

1. Wchodzimy na http://www.picmonkey.com i klikamy "Edit the photo"2. Wybieramy zdj, (Ja przykładowo dałam Garfielda)3. Po lewej stronie widzimy 2 pasiki. Ten pierwszy pokazuję nam kategorię a ten grubszy 2 pokazuję nam podkategorię. Ja bym najpierw radziła kliknąć tą taką buteleczkę chemiczną. Tam mamy wiele ciekawych przeróbek. 4. Ja kliknęłam pierwsze dwie przeróbki ponieważ to jest przykład ale wy możecie dale poszperać :) Po naciśnięciu na prostokącik pokazuje nam się okienko "Paint" Tam można wszystko dostosować. Po dostosowaniu klikamy Apply. I gotowa pierwsza przeróbka :)

5. Ja teraz kliknęłam tą śnieżkę i "WINTERLAND", tam wybrałam 1 opcję i na obrazku pojawił się śnieg. No bardzo ciekawy dodatek


6. Po zakończonej edycji klikamy "Save"  ale możemy również z innych znaczków przerobić zdjęcie. Ale ja już zasejwowałam. 


7. Następnie klikamy "Save Photo" 


8. Wybieramy inną nazwe bo pod tą jest już orginalny obraz. Oraz klikamy "Zapisz"To była pierwsza metoda. A oto druga:

1. Wchodzimy na http://photoscape.en.softonic.com/ oraz instalujemy PhotoScape jeżeli nie mamy2. Otwieramy i klikamy "Edytor"
3. Po lewej mamy pasek podzielony na 2 części. Na górze są foldery a pod nimi zdjęcia z wybranych folderów. Przeciągamy wybrane zdjęcie na puste pole. (Ja wzięłam swoje )4. Następnie koło napisu "Home: jest "Obiekt" te napisy znajdują się pod zdjęciem. Kilkamy "Obiekt" następnie ikonkę ze zdjęciem potem "Zdjęcie..." i wybieramy jakieś tło które będzie lekko widoczne. Następnie klikamy "Otwórz"

 
5. Na panelu pokazuje nam się obrazek pod obrazkiem. Aby ten kosmos który zaznaczyłam był tylko lekko widoczny no moim zdjęciu na pokazanym się przed chwilą okienku po kliknięciu "Otwórz" Zjeżdżamy suwaczkiem od 225 do 64. 


6. Zauważamy że obrazek jest tylko lekko widoczny. Dopasowywujemy go do zdjęcia aby był dokładnie nakryty


7. Klikamy zapisz w dolnym prawym rogu. I klikamy wszedzie okej. Teraz zdj. mamy ładnie przerobione :) 
Mam nadzieję że pomogłam. :D Narkaa 

2 komentarze:

  1. Zajebisty blog.! ;) Obserwuję ;) Zapraszam do siebie ;) http://marionettka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za wszystkie miłe komentarze bardzo dziękuje.
Tylko błagam nie komentujcie typu "Fajny blog zapraszam do mnie"
Wtedy widać że nie przeczytaliście posta i nie doceniacie mojej pracy w to włożonej a ja się na prawdę staram ;)